Grupy

Miejsce GRUPA - A m z r p bramki b pkt
1 STROSZEK 3 2 1 0 24 15 9 7
2 UNITED MASBIT 3 2 0 1 28 10 18 6
3 IF-ZEN TEAM 3 1 1 1 10 8 2 4
4 ROJCA P.B 3 0 0 3 8 37 -29 -3
  MAŁA TABELA PRZED 3 KOLEJKĄ
Miejsce GRUPA - B m z r p bramki b pkt
1 FC Waldki & UMBRIAGA 3 3 0 0 11 1 10 9
2 ZMARNOWANE TALENTY 3 2 0 1 9 10 -1 3
3 KS SZARLEJ 3 0 0 3 4 11 -7 -3
4 SGiR HANYSY 3 0 0 3 4 12 -8 -3
                   
Miejsce GRUPA - C m z r p bramki b pkt
1 DAKO-DOM 3 3 0 0 38 4 34 9
2 KTG ŚLĄSK 3 2 0 1 15 11 4 6
3 KRÓLOWIE ŻYCIA 3 1 0 2 19 21 -2 6
4 COCO JUMBO 3 0 0 3 4 37 -33 -3
                   
Miejsce GRUPA - D m z r p bramki b pkt
1 FEJK TIM 3 3 0 0 12 7 5 9
2 SILESIANA C2 TEAM 3 2 0 1 17 11 6 6
4 CROSS BUD Tarnowskie Góry 3 1 0 2 7 8 -1 0
5 CHICOS DE ORO 3 0 0 3 3 13 -10 0

SKŁADY DRUŻYN

GRUPA A
ROJCA P.B   UNITED MASBIT
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 TWOREK DAWID 2   1 TYTUS MALICH  
2 SPRUSIŃSKI MATEUSZ 4   2 LAMLA MATEUSZ  
3 BEZDZIETNY DAWID     3 BRÓZDA ADAM  
4 STANISŁAWSKI DAMIAN     4 SKUPIEŃ ZDZISŁAW 1
5 CAŁKA MATEUSZ     5 DURCZOK MARCIN 1
6 GOLUS PATRYK     6 WOJTAS MIROSŁAW 9
7 CZAJA KAROL 1   7 LATACZ PIOTR 2
8 SZROMEK MARCIN 1   8 WYLĘŻEK BARTOSZ 5
9 PILSKI SEBASTIAN     9 WRÓBLEWSKI TOMASZ 5
10 ZIMNY ŁUKASZ     10 KIOSKA DANIEL 4
11 WAWRZNOSSEK PATRYK     11 WOJTAS ADRIAN 12
12 GÓZ PATRYK     12 KRUSZ ANDRZEJ  
  8     39
IF-ZEN TEAM   STROSZEK
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 MUSIALIK JACEK     1 BOGUS MAREK 8
2 SZYGUŁA KRYSTIAN     2 SZASTOK MAREK 10
3 ROZENBAUM MARCIN     3 BIL ROBERT 6
4 WRODARCZYK TOMASZ 1   4 WAROT KRZYSZTOF  
5 HARWIG KRZYSZTOF     5 PIWOWARCZYK TOMASZ  
6 DOLIBÓG RAFAŁ     6 HAJDA STANISŁAW 1
7 BULA MATEUSZ     7 JARZĄBEK TOMASZ 1
8 BOK RYSZARD 1   8 STĘPNIOWSKI BARTOSZ 1
9 BOK MARCIN     9 JĘDRALCZYK TOMASZ  
10 OGAZA MATEUSZ 4   10 FROELICH MARIUSZ 9
11 HANZEL RAFAŁ     11 WTOREK MIKOŁAJ  
12 GOLUS ANDRZEJ 1   12 SIEWIOŁO KRZYSZTOF 5
    7       41
GRUPA B
KS SZARLEJ   ZMARNOWANE TALENTY
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 WIKTOR RADOSŁAW     1 STRZELCZYK MATEUSZ 2
2 CEINER TOMASZ     2 KSIĄŻEK KAROL  
3 GLASNER MACIEJ     3 KRUPA SEBASTIAN 1
4 LISY TOMASZ 1   4 DZIUBEK SEBASTIAN  
5 ZMARZLIK PAWEŁ     5 DZIUBEK DANIEL 7
6 CIERPIOŁ TOMASZ 1   6 DZIUK PIOTR  
7 POREMSKI PIOTR     7 MANUEL CHWOLIK 1
8 KOMOWAŁ RAFAŁ     8 TREMBACZOWSKI DAWID  
9 GOMERA PIOTR     9 GOLDMAN DENIS 1
10 POSTEK ALEKSANDER     10 KONOPKA WOJCIECH  
11 BIAŁAS MICHAŁ 2   11 NOLEWAJKA KAMIL  
12 JABŁOŃSKI MARTIN     12 WITUCKI BŁAŻEJ  
  4     12
SgiR HANYSY   FC WALDKI & UMBRIAGA
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 BANASIAK KRZYSZTOF 2   1 CHOJNACKI WALDEMAR  
2 JASIOK MARCIN     2 CHOJNACKI JACEK  
3 RENKA WOJCIECH     3 ŻYŁA ARKADIUSZ 6
4 TYCZKA ŁUKASZ     4 BOSOWSKI ARKADIUSZ 2
5 MUSIOŁ MATEUSZ     5 DARIUSZ CIESZYŃSKI  
6 SPAŁEK DIETER     6 GAŁĘZIOK ADRIAN 1
7 GŁUCH MATEUSZ     7 SIEJAK JAROSŁAW  
8 JAGŁA SEBASTIAN 2   8 KNYSIEK MARCIN  
9 PURGOŁ MARCIN     9 KOŁODZIEJ MARCIN 2
10 JAGŁA MICHAŁ     10 CZARNITA RAFAŁ  
11 SUROWIEC ADAM     11 GŁOGOWSKI IRENEUSZ  
12 WIECZOREK MARCIN     12 WYSYPOŁ DARIUSZ 1
    4       12
GRUPA C
COCO JUMBO   KTG ŚLĄSK
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 OLIWA TOMASZ     1 MOL SEBASTIAN  
2 STAŃCZYK JACEK     2 LUBOS PIOTR 4
3 TOMSZIK DANIEL     3 STOLARCZYK ŁUKASZ  
4 SZAŁYŃSKI DARIUSZ 1   4 BARON KRZYSZTOF  
5 ŻAK SŁAWOMIR     5 KROKER PAWEŁ  
6 SAKUBIAK ŁUKASZ 1   6 DANECKI MACIEJ 7
7 MURDZA MARCIN 2   7 JAMROŻY MICHAŁ 1
8 GOLASZ KRZYSZTOF     8 KRYCZKA PRZEMYSŁAW  
9       9 BEDNARCZYK MARIUSZ 1
10       10 ZUK MARCIN  
11       11 SZOŁTYSEK DAWID 5
12       12 GAŁA WOJCIECH  
  4     18
KRÓLOWIE ŻYCIA   DAKO-DOM
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 WIECZOREK KAMIL 1   1 RAFALSKI WOJCIECH 22
2 KLIMKIEWICZ KAMIL     2 SOWIŃSKI PIOTR  
3 DULSKI PIOTR 1   3 TASZEK ROBERT 7
4 CZERNECKI RADOSŁAW     4 KOŚCIELNY ADAM 1
5 LISOWSKI MATEUSZ 10   5 GAŚ MATEUSZ  
6 URBAŃCZYK SŁĄWMOIR     6 ILNICKI WOJCIECH 1
7 PARUZEL PIOTR 2   7 WRODARCZYK MATEUSZ 6
8 GNIDA MATEUSZ     8 WOLICKI BARTOSZ  
9 ŚLĄZOK KRZYSZTOF 3   9 KAŃTOCH TOMASZ 2
10 MORAWIEC JACEK 1   10 JENDRYSIK DAWID 1
11 SOSNA MATEUSZ 1   11 KOCLĘGA RAFAŁ 7
12       12 POROŻYŃSKI ALEKSANDER 1
    19       48
GRUPA D
CHICOS DE ORO   SILESIANA C2 TEAM
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 DENYS KAMIL 2   1 MITAS DAMIAN  
2 BIAŁAS WOJCIECH     2 TOMCZYK TOMASZ 4
3 BRYK BŁAŻEJ     3 PIECH TOMASZ  
4 RYŚ BARTOSZ     4 KAMIŃSKI MATEUSZ 2
5 BACIK TOMASZ     5 BUJOCZEK MARIUSZ 4
6 SKALSKI MATEUSZ     6 HORZELA ADAM  
7 JANOSZ ANTONI 1   7 WINSZCZYK PIOTR 2
8 TOBOR JAKUB     8 ZEJER TOMASZ 4
9 FRANKIEWICZ SEBASTIAN     9 LEŚ MARCIN  
10 CHRYST BARTOSZ     10 MICHALSKI TOMASZ 3
11 PIASECKI MARCIN     11 WIENCZEK MICHAŁ  
12 LESZ SEBASTIAN     12 SKOWRONEK ARTUR 1
  3     20
CROSS BUD TARNOWSKIE GÓRY   FEJK TIM
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 POLIS MACIEJ 2   1 SMYCZEK TOMASZ 5
2 GWIAŹDZIŃSKI MARCIN     2 SMYCZEK MARCIN  
3 ZIHIYENKULOV SABIT     3 PASEK ARTUR 1
4 KASPEREK WOJCIECH     4 NIŹNIK ŁUKASZ  
5 BOŻEK ADAM     5 WAGNER ŁUKASZ  
6 BOŻEK ARTUR     6 BREWKO MACIEJ  
7 SKIBA SEBASTIAN     7 CICHOWSKI ADRIAN 2
8 MELICKI DAWID     8 SKALSKI PIOTR  
9 MELICKI RAFAŁ 5   9 WISZNIEWSKI MACIEJ  
10 SIKORA RAFAŁ     10 NOCOŃ PATRYK  
11 DUDNICZEK DANIEL     11 STANKIEWICZ PATRYK  
12 POSTEK SŁAWOMIR     12 MALOK SZYMON 1
    7       9