Grupy

Miejsce GRUPA - A m z r p bramki b pkt
1 CROSS BUD Tarnowskie Góry 4 3 1 0 12 3 9 10
2 FEJK TEAM 4 3 0 1 12 7 5 9
3 C2 - TEAM 4 2 1 1 9 6 3 7
4 GOLDEN BOYS 4 1 0 3 6 11 -5 0
5 VANDALE CLAN 4 0 0 4 0 12 -12 -12
  Drużyna VANDALE CLAN ze względu na 2 walkower została zdyskwalifikowana, a drużynom zostały przypisane walkowery.
                   
Miejsce GRUPA - B m z r p bramki b pkt
1 MI-DENT 3 3 0 0 20 5 15 9
2 KRÓLOWIE ŻYCIA 3 2 0 1 13 6 7 6
3 PASJONACI FUTBOLU 3 1 0 2 6 13 -7 3
4 FC GOOFY TEAM 3 0 0 3 3 18 -15 0
                   
Miejsce GRUPA - C m z r p bramki b pkt
1 S`HILL`S ELITE 3 3 0 0 29 6 23 9
2 FC NAKŁO ŚLĄSKIE 3 2 0 1 13 10 3 6
3 PRAWIE GALAKTYCZNI 3 1 0 2 9 13 -4 3
4 BARTEKS 3 0 0 3 9 29 -20 0
                   
Miejsce GRUPA - D m z r p bramki b pkt
1 IF-ZEN TEAM 4 3 0 1 31 7 24 9
2 STROSZEK 4 3 0 1 14 8 6 9
3 FC/ UMBRIAGA 4 2 0 2 12 13 -1 6
4 UNITED MAGBOSS 4 2 0 2 9 13 -4 6
5 BRONKS BOYS 4 0 0 4 5 30 -25 -6

SKŁADY DRUŻYN

GRUPA A
CROSS BUD TARNOWSKIE GÓRY   C2 – TEAM
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 PODZIMOWSKI ŁUKASZ 1   1 MITAS DAMIAN  
2 GWIAŹDZIŃSKI MARCIN     2 RZĄDKOWSKI GRZEGORZ  
3 ZIHIYENKULOV SABIT 7   3 PIECH TOMASZ 2
4 KASPEREK WOJCIECH 1   4 KAMIŃSKI MATEUSZ  
5 BOŻEK ADAM 4   5 BUJOCZEK MARIUSZ  
6 BOŻEK ARTUR 2   6 PAWŁOWSKI ZBIGNIEW  
7 SKIBA SEBASTIAN     7 WINSZCZYK PIOTR  
8 POSTEK SŁAWOMIR 3   8 ZEJER TOMASZ 1
9 ŁAPOK AMADEUSZ 4   9 SKANDY TOMASZ 1
10 BUCZEK KRZYSZTOF 1   10 MICHALSKI TOMASZ 1
11 RADUCKI PIOTR 1   11 WIENCZEK MICHAŁ  
12 SIKORA RAFAŁ 2   12 TOBÓR PAWEŁ 1
  26     6
GOLDEN BOYS   FEJK TEAM
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 DENYS KAMIL 5   1 SMYCZEK TOMASZ  
2 BIAŁAS WOJCIECH     2 SMYCZEK MARCIN 2
3 CIERPIOŁ TOMASZ     3 PASEK ARTUR 1
4 DOLIBÓG TOMASZ     4 NIŹNIK ŁUKASZ 1
5 BACIK TOMASZ     5 DEMBIŃSKI SEBASTIAN  
6 FRANKIEWICZ SEBASTIAN     6 BREWKO MACIEJ  
7 KOCHANOWSKI ANDRZEJ     7 CICHOWSKI ADRIAN  
8 SKALSKI MATEUSZ     8 NIŹNIK MICHAŁ  
9 HANZEL RAFAŁ     9 WISZNIEWSKI MACIEJ 2
10 POREMSKI PIOTR 1   10 WAGNER ŁUKASZ 2
11 JANOSZ ANTONI     11 STANKIEWICZ ARTUR 2
12 TOBOR JAKUB     12 BŁASIAK JAROSŁAW  
    6       10
VANDALE CLAN        
L.p. Nazwisko i Imię Bramki        
1 JAWORSKI PAWEŁ          
2 BARNOWSKI SZYMON          
3 PRZYBYŁA PATRYK          
4 KOS MICHAŁ          
5 PODOLSKI BARTŁOMIEJ          
6 CICHOŃ TOMASZ          
7 CIACH ŁUKASZ          
8 WIKAREK ŁUKASZ          
9 WIKAREK ADAM          
10            
11            
12            
    0        
GRUPA B
PASJONACI FUTBOLU   FC GOOFY TEAM
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 ZACHARIASZ PATRYK     1 RENKA WOJCIECH  
2 SITARCZUK MARCIN     2 BUKSA DOMINIK 1
3 STAŃCZYK JACEK 1   3 BANASIAK KRZYSZTOF  
4 TOMSZIK DANIEL 1   4 TYCZKA ŁUKASZ  
5 OCHABOWICZ JACEK 2   5 BARON MARIUSZ  
6 MINKINA PRZEMYSŁAW     6 SOWIŃSKI MATEUSZ  
7 BZDOŃ DAMIAN     7 RYRKO PIOTR  
8 GOLASZ KRZYSZTOF     8 SZOŁTYSIK MATEUSZ  
9 KRAWCZYK ARKADIUSZ     9 JASIOK MARCIN 1
10 GIERCZYCKI BŁAŻEJ 2   10 SPAŁEK DIETER 1
11       11 BANASIAK STANISŁAW  
12       12 ZAJĄC ADAM  
  6     3
MI-DENT   KRÓLOWIE ŻYCIA
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 NIKIEL MARCIN 13   1 WĄSIK MICHAŁ 1
2 CZERNECKI RADOSŁAW     2 BEŚKA ANTONI  
3 NIEWOLIK DARIUSZ 3   3 DULSKI PIOTR 1
4 KARMAŃSKI ŁUKASZ 1   4 DAWID MARIUSZ  
5 JENDRYSIK DAWID 5   5 GAJDA PATRYK  
6 TKACZYK DAWID     6 SMOCZYŃSKI ARTUR 3
7 KOWOL JANUSZ 2   7 PARUZEL PIOTR  
8 KOWOL WOJCIECH     8 KRUPA KRZYSZTOF  
9 LISOWSKI MATEUSZ 6   9 PUOLU RAFAŁ  
10 IWANEK TOMASZ 2   10 MORAWIEC JACEK 2
11 SARNECKI ARTUR     11 SOSNA MATEUSZ 4
12 KUCHARCZYK RAFAŁ 1   12 BORUTA SEBASTIAN 1
    33       12
GRUPA C
BARTEKS   S'HILL'S ELITE
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 SZMIDT MARCIN     1 RAFALSKI WOJCIECH  
2 SZMIDT ŁUKASZ 5   2 SOWIŃSKI PIOTR  
3 SZMIDT KAMIL     3 TASZEK ROBERT  
4 GREUPNER DARIUSZ 2   4 KOŚCIELNY ADAM  
5 RADAJEWICZ ŁUKASZ     5 GAŚ MATEUSZ  
6 MAKUCH ŁUKASZ 1   6 KASZUBA MATEUSZ  
7 TOMA KAMIL     7 WRODARCZYK MATEUSZ  
8 TOMA TOMASZ     8 WOLICKI BARTŁOMIEJ  
9 TURLIŃSKI KAROL     9 KAŃTOCH TOMASZ  
10 NOWAK ŁUKASZ     10 ROMAŃSKI ADAM  
11 FRONCZEK SZYMON     11 KOCLĘGA RAFAŁ  
12 SZELIGA ADRIAN 1   12 LAMLA GRZEGORZ  
  9     0
PRAWIE GALAKTYCZNI   FC NAKŁO ŚLĄSKIE
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 WILCZEK KAROL 2   1 MOL SEBASTIAN 1
2 DWORAK SEBASTIAN 5   2 LUBOS PIOTR 5
3 PANEK TOMASZ     3 PIETRYGA PIOTR 1
4 PANEK MATEUSZ 2   4 KRAJEWSKI MICHAŁ 2
5 GAŁĘZIOK ADRIAN     5 KROKER PAWEŁ 1
6 WITUCKI BŁAŻEJ     6 WÓJCIK DOMINIK 2
7 NOLEWAJKA ŁUKASZ     7 PIWOWARCZYK TOMASZ 1
8 PARUZEL DAWID     8 KRYCZKA PRZEMYSŁAW  
9 HORZELA BŁAŻEJ     9 BEDNARCZYK MARIUSZ  
10 DUDZIŃSKI SŁAWOMIR     10 ZUK MARCIN  
11 OSADNIK PRZEMYSŁAW     11 SZOŁTYSEK DAWID 2
12 MANIECKI MICHAŁ     12 RYBCZYŃSKI RAFAŁ 2
    9       17
GRUPA D
IF-ZEN TEAM   UNITED MAGBOSS
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 MUSIALIK JACEK 2   1 TYTUS MALICH  
2 GŁOGOWSKI BARTOSZ     2 PIOTR LATACZ  
3 ROZENBAUM MARCIN 1   3 SKUPIEŃ ZDZISŁAW  
4 WRODARCZYK TOMASZ 7   4 KRUSZ ANDRZEJ 2
5 MUSIOŁ SŁAWOMIR     5 DURCZOK MARCIN  
6 DOLIBÓG RAFAŁ 1   6 WOJTAS MIROSŁAW 1
7 BULA MATEUSZ 6   7 WRÓBLEWSKI TOMASZ 2
8 BOK RYSZARD 4   8 URBAIŃCZYK SŁAWOMIR  
9 BOK MARCIN 1   9 KLOSK DANIEL  
10 BUCHACZ TOMASZ 1   10 ZIELIŃSKI ŁUKASZ  
11 BANAŚ WOJCIECH 8   11 DWORZAK TOMASZ  
12 SUDER ŁUKASZ 3   12 WOJTAS ADRIAN 1
  34     6
STROSZEK   BRONKS BOYS
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 BOGUS MAREK 6   1 OLIWA TOMASZ  
2 SZASTOK MAREK 7   2 PIASECKI MARCIN  
3 BIL ROBERT 6   3 KOSZYK MICHAŁ  
4 WAROT KRZYSZTOF 1   4 SZAŁYŃSKI DARIUSZ  
5 ŻYDEK SŁAWOMIR 1   5 BLACHA MICHAŁ 3
6 HAJDA STANISŁAW 2   6 LESZ SEBASTIAN 1
7 MAZUR DARIUSZ 1   7 MICHALIK DOMINIK  
8 RÓŻAŃSKI MARCIN 2   8 ZAKRZEWSKI SŁAWOMIR 1
9 CIENIAWSKI ADAM 1   9 ŁUCZAK MARCIN  
10 FROELICH MARIUSZ 8   10 MIODEK DANIEL  
11 OGIEWA DAMIAN     11 FOLTYŃSKI BARTOSZ  
12 MAŁOLEPSZY MICHAŁ     12 WŁODARCZYK ŁUKASZ  
    35       5
FC UMBRIAGA        
L.p. Nazwisko i Imię Bramki        
1 CHOJNACKI WALDEMAR 1        
2 CHOJNACKI JACEK          
3 ŻYŁA ARKADIUSZ 2        
4 ŻYŁA KRZYSZTOF          
5 CIESZYŃSKI DARIUSZ          
6 SIEJAK JAROSŁAW 1        
7 BOSOWSKI ARKADIUSZ 3        
8 KOŁODZIEJ MARCIN 1        
9 KRZYSIEK MARCIN 2        
10 PAWLIKOWSKI BOLESŁAW          
11 JARDEL MICHAŁ          
12 WYSYPOŁ DARIUSZ 2        
    12