Wyniki – 2014

Godz.: Dzień 1:
06 Wrzesień 2014

Wynik:
9:00 A1 - A2 HALDEX - SUCHA GÓRA 3 : 5
10:00 A3 - A4 C2 TEAM - IF-ZEN TEAM 4 : 2
11:00 B1 - B2 UNITED MAGBOSS - ZGK 1 : 2
12:00 B3 - B4 FC PASTISZ - CZARNA LAGA 7 : 1
13:00 C1 - C2 SZARLEJ TEAM - TROCKENBERG 12 : 3
14:00 D1 - D2 PLOJ TEAM - PRAWIE GALAKTYCZNI 4 : 2
15:00 E1 - E2 DP FIRIPACZI - KTG ŚLĄSK 0 : 0
16:00 F1 - F2 ŻÓŁTE PYMPY - STROSZEK 3 : 1
17:00 G1 - G2 UMBRIAGA - ŻÓŁTO-CZARNI 3 : 2
Godz.: Dzień 2:
07 Wrzesień 2014

Wynik:
9:00 A3 - A2 C2 TEAM - SUCHA GÓRA 16 : 0
10:00 B3 - B2 FC PASTISZ - ZGK 10 : 0
11:00 C3 - C4 FORD NOWY DWÓR BYTOM - ZŁOCI CHŁOPCY 1 : 4
12:00 D3 - D4 BAD BOYS - BRONKS BOYS 9 : 2
13:00 E3 - E4 ZZJG - IN PLUS TEAM 2 : 7
14:00 F3 - F4 AA TEAM - NAPRZÓD DO TYŁU 0 : 1
15:00 G3 - G4 METAL UNITED - WIRTUOZI FUTBOLU 2 : 1
16:00 A1 - A4 HALDEX - IF-ZEN TEAM 2 : 8
Godz.: Dzień 3:
13 Wrzesień 2014

Wynik:
9:00 B1 - B4 UNITED MAGBOSS - CZARNA LAGA 9 : 1
10:00 C3 - C2 FORD NOWY DWÓR BYTOM - TROCKENBERG 17 : 3
11:00 C1 - C4 SZARLEJ TEAM - ZŁOCI CHŁOPCY 1 : 3
12:00 D3 - D2 BAD BOYS - PRAWIE GALAKTYCZNI 6 : 3
13:00 D1 - D4 PLOJ TEAM - BRONKS BOYS 4 : 3
14:00 E3 - E2 ZZJG - KTG ŚLĄSK 4 : 0
15:00 E1 - E4 DP FIRIPACZI - IN PLUS TEAM 5 : 5
16:00 F3 - F2 AA TEAM - STROSZEK 2 : 6
17:00 F1 - F4 ŻÓŁTE PYMPY - NAPRZÓD DO TYŁU 1 : 4
Godz.: Dzień 4:
14 Wrzesień 2014

Wynik:
9:00 G3 - G2 METAL UNITED - ŻÓŁTO-CZARNI 10 : 0
10:00 G1 - G4 UMBRIAGA - WIRTUOZI FUTBOLU 3 : 2
11:00 A1 - A3 HALDEX - C2 TEAM 2 : 3
12:00 A4 - A2 IF-ZEN TEAM - SUCHA GÓRA 4 : 3
13:00 B1 - B3 UNITED MAGBOSS - FC PASTISZ 7 : 0
14:00 B4 - B2 CZARNA LAGA - ZGK 5 : 13
15:00 C1 - C3 SZARLEJ TEAM - FORD NOWY DWÓR BYTOM 9 : 0
16:00 C4 - C2 ZŁOCI CHŁOPCY - TROCKENBERG 11 : 0
Godz.: Dzień 5:
20 Wrzesień 2014

Wynik:
9:00 D1 - D3 PLOJ TEAM - BAD BOYS 5 : 3
10:00 D4 - D2 BRONKS BOYS - PRAWIE GALAKTYCZNI 4 : 12
11:00 E1 - E3 DP FIRIPACZI - ZZJG 4 : 3
12:00 E4 - E2 IN PLUS TEAM - KTG ŚLĄSK 3 : 2
13:00 F1 - F3 ŻÓŁTE PYMPY - AA TEAM 6 : 1
14:00 F4 - F2 NAPRZÓD DO TYŁU - STROSZEK 2 : 8
15:00 G1 - G3 UMBRIAGA - METAL UNITED 2 : 8
16:00 G4 - G2 WIRTUOZI FUTBOLU - ŻÓŁTO-CZARNI 4 : 8
Godz.: Dzień 6:


21 Wrzesień 2014
1/16

Wynik:
9:00 A1 - X1* = W1 C2 Team - ZGK 5 : 0
10:00 B1 - X2* = W2 UNITED MAGBOSS - NAPRZÓD DO TYŁU 3 : 0 w.
11:00 C1 - D2 = W3 ZŁOCI CHŁOPCY - BAD BOYS 4 : 3
12:00 D1 - C2 = W4 PLOJ TEAM - SZARLEJ TEAM 4 : 0
13:00 E1 - F2 = W5 IN PLUS TEAM - ŻÓŁTE PYMPY 7 : 1
14:00 F1 - E2 = W6 STROSZEK - DP FIRIPACZI 8 : 5
15:00 G1 - B2 = W7 METAL UNITED - FC PASTISZ 2 : 4
16:00 A2 - G2 = W8 IF-ZEN Team - UMBRIAGA 4 : 1
Godz.: Dzień 7:


27 Wrzesień 2014
Ćwierćfinały i półfinały

Wynik:
10:00 W1 - W2 = A C2 TEAM - UNITED MAGBOSS 4 : 1
11:00 W3 - W4 = B ZŁOCI CHŁOPCY - PLOJ TEAM 0 : 2
12:00 W5 - W6 = C IN PLUS TEAM - STROSZEK 2 : 0
13:00 W7 - W8 = D FC PASTISZ - IF-ZEN TEAM 1 : 2
14:00 A - B C2 TEAM - PLOJ TEAM

2 : 2

K. 4:2

15:00 C - D IN PLUS TEAM - IF ZEN TEAM 1 : 5
Godz.: Dzień 8:


28 Wrzesień 2014
FINAŁY

Wynik:
14:00 III Miejsce PLOJ TEAM - IN PLUS TEAM 0 : 2
15:00 I Miejsce C2 TEAM - IF ZEN TEAM 5 : 4

*X1, X2- 2 najlepsze z druyn, które zajeły 3 miejsce w grupach A-G. (Najpierw licza sie punkty, potem różnica bramek zdobytych i straconych, potem ilosc strzelonych bramek. Przy równej ilości wszystkich wywymienionych elementów, organizator zarzadza losowanie.

w - mecz oddany walkowerem

Na skróty