L.P. Imię I Nazwisko Nazwa drużyny Bramki
1 ADRIAN WOJTAS IN PLUS TEAM 14
2 PAWEŁ TOBÓR C2 TEAM 12
3 MARCIN NIKIEL METAL UNITED 9
4 SŁAWOMIR POSTEK SZARLEJ TEAM 8
5 MATEUSZ LISOWSKI METAL UNITED 8
6 WOJCIECH BIAŁAS ZŁOCI CHŁOPCY 7
7 MARCIN ZIAJA STROSZEK 7
8 TOMASZ WRODARCZYK IF-ZEN TEAM 7
9 MAREK BOGUS STROSZEK 6
10 ARTUR BOŻEK PLOJ TEAM 6
11 TOMASZ WRÓBLEWSKI IN PLUS TEAM 6
12 MATEUSZ WRODARCZYK DP FIRIPACZI 6
13 KRZYSZTOF ŚLĄZOK BAD BOYS 6
14 MICHAŁ BÓL BAD BOYS 6
15 KAMIL DENYS ZŁOCI CHŁOPCY 5
16 RAFAŁ DOLIBÓG ZGK 5
17 MARCIN KOŁODZIEJ IF-ZEN TEAM 5
18 RAFAŁ STOLAREK IF-ZEN TEAM 5
19 MARIUSZ BUJOCZEK IF-ZEN TEAM 5
20 PRZEMYSŁAW WIŚNIEWSKI FORD NOWY DWÓR BYTOM 5
21 TOMASZ BUCHACZ FORD NOWY DWÓR BYTOM 5
22 SEBASTIAN KRUPA FC PASTISZ 5
23 WOJCIECH RAFALSKI FC PASTISZ 5
24 TOMASZ ZEJER C2 TEAM 5
25 MARCIN SZMIDT ŻÓŁTO CZARNI 4
26 JAROSŁAW PUCZKO ŻÓŁTE PYMPY 4
27 PIOTR LATACZ UNITED MAGBOSS 4
28 PATRYK WILCZEK UNITED MAGBOSS 4
29 AMADEUSZ ŁAPOK SZARLEJ TEAM 4
30 ŁUKASZ DOBRZYŃ SZARLEJ TEAM 4
31 MAREK SZASTOK STROSZEK 4
32 TOMASZ PANEK PRAWIE GALAKTYCZNI 4
33 PATRYK STWORA PRAWIE GALAKTYCZNI 4
34 ANDRZEJ URBAŃCZYK FORD NOWY DWÓR BYTOM 4
35 SEBASTIAN DZIUBEK FC PASTISZ 4
36 MATEUSZ KORFANTY CZARNA LAGA 4
37 ADAM HORZELA C2 TEAM 4
38 RYSZARD BOK ZZJG 3
39 ANTONI JANOSZ ZŁOCI CHŁOPCY 3
40 JAKUB TOBOR ZŁOCI CHŁOPCY 3
41 JACEK STAŃCZYK WIRTUOZI FUTBOLU 3
42 ANDRZEJ KRUSZ UNITED MAGBOSS 3
43 KRZYSZTOF PIECHACZEK UNITED MAGBOSS 3
44 ARKADIUSZ BOSZWIK UMBRIAGA 3
45 MATEUSZ SIKORA SUCHA GÓRA 3
46 ROBER BIL STROSZEK 3
47 KAROL WILCZEK PRAWIE GALAKTYCZNI 3
48 ADAM BOŻEK PLOJ TEAM 3
49 KAMIL GŁADYSZEWSKI NAPRZÓD DO TYŁU 3
50 MICHAŁ WIENCZEK IF-ZEN TEAM 3
51 ADRIAN GAŁBAS HALDEX 3
52 DENIS GOLDMAN FC PASTISZ 3
53 MARCIN STEC C2 TEAM 3
54 ŁUKASZ CIEPLIŃSKI BAD BOYS 3
55 ARTUR SZYGUŁA ZZJG 2
56 ŁUKASZ SZMIDT ŻÓŁTO CZARNI 2
57 ADRIAN SOŁTYSIK ŻÓŁTE PYMPY 2
58 MICHAŁ POTYSZ ŻÓŁTE PYMPY 2
59 TOMASZ CIERPIOŁ ZŁOCI CHŁOPCY 2
60 RAFAŁ HANZEL ZGK 2
61 MICHAŁ REKUS ZGK 2
62 JACEK WOSZ ZGK 2
63 ZDZISŁAW SKUPIEŃ UNITED MAGBOSS 2
64 PAWEŁ SULIKOWSKI UMBRIAGA 2
65 WALDEMAR CHOJNACKI UMBRIAGA 2
66 MARCIN JASIOK TROCKENBERG 2
67 ADRIAN WYPYCH SUCHA GÓRA 2
68 MARIUSZ FROEHLICH SUCHA GÓRA 2
69 KRZYSZTOF WAROT STROSZEK 2
70 GRZEGORZ HOLEWA PRAWIE GALAKTYCZNI 2
71 MARCIN GWIAŹDZIŃSKI PLOJ TEAM 2
72 ADAM WIKAREK PLOJ TEAM 2
73 JANUSZ KOWOL METAL UNITED 2
74 WOJCIECH KOWOL METAL UNITED 2
75 STANISŁAW HAJDA IN PLUS TEAM 2
76 SEBASTIAN KOLUŚ IN PLUS TEAM 2
77 JAN CZERWIŃSKI DP FIRIPACZI 2
78 ADRIAN SZCZĘSNY DP FIRIPACZI 2
79 PIOTR SPENTANY DP FIRIPACZI 2
80 SZYMON ADAMSKI CZARNA LAGA 2
81 PIOTR WINSZCZYK C2 TEAM 2
82 MICHAŁ BLACHA BRONKS BOYS 2
83 ŁUKASZ WRODARCZYK BRONKS BOYS 2
84 GRZEGORZ RZĄDKOWSKI C2 TEAM 2
85 ADAM MIREK ZZJG 1
86 PIOTR ODOJ ZZJG 1
87 SEBASTIAN URBAŃSKI ZZJG 1
88 PAWEŁ MICHALIK ZZJG 1
89 KAROL TURLIŃSKI ŻÓŁTO CZARNI 1
90 RAFAŁ PIONTEK ŻÓŁTO CZARNI 1
91 ŁUKASZ NOWAK ŻÓŁTO CZARNI 1
92 DANIEL PIONTEK ŻÓŁTO CZARNI 1
93 PIOTR PIETRYGA ŻÓŁTE PYMPY 1
94 ADAM NOWAK ŻÓŁTE PYMPY 1
95 MARCIN KITEL ŻÓŁTE PYMPY 1
96 ŁUKASZ KEMPA ZŁOCI CHŁOPCY 1
97 MATEUSZ SKALSKI ZŁOCI CHŁOPCY 1
98 PAWEŁ SNOCH ZGK 1
99 IRENEUSZ GŁOGOWSKI ZGK 1
100 MATEUSZ PIKSA WIRTUOZI FUTBOLU 1
101 PATRYK ZACHARIASZ WIRTUOZI FUTBOLU 1
102 TOMASZ NOWAK WIRTUOZI FUTBOLU 1
103 PAWEŁ DROZDZ UNITED MAGBOSS 1
104 MATEUSZ KARNABAL UNITED MAGBOSS 1
105 DARIUSZ WYSYPOŁ UMBRIAGA 1
106 KAROL LUKOSZEK UMBRIAGA 1
107 JACEK CHOJNACKI UMBRIAGA 1
108 DIETER SPAŁEK TROCKENBERG 1
109 MATEUSZ GŁUCH TROCKENBERG 1
110 MARCIN PURGOŁ TROCKENBERG 1
111 GRZEGORZ PURGOŁ TROCKENBERG 1
112 TOMASZ KACZMARZYK SZARLEJ TEAM 1
113 MATEUSZ MOCHALSKI SZARLEJ TEAM 1
114 MARCIN KLIK SZARLEJ TEAM 1
115 PAWEŁ SIWY SZARLEJ TEAM 1
116 ARTUR SARNECKI SZARLEJ TEAM 1
117 RAFAŁ SIKORA SZARLEJ TEAM 1
118 SŁAWOMIR ZAKRZEWSKI SUCHA GÓRA 1
119 ADRIAN GAŁĘZIOK PRAWIE GALAKTYCZNI 1
120 MAREK HERDA PRAWIE GALAKTYCZNI 1
121 PIOTR KUDLA PLOJ TEAM 1
122 WOJCIECH KASPEREK PLOJ TEAM 1
123 ADAM HOIKA PLOJ TEAM 1
124 ARKADIUSZ ZAWIELAK PLOJ TEAM 1
125 WOJCIECH ILNICKI NAPRZÓD DO TYŁU 1
126 KRZYSZTOF SEWIOŁO NAPRZÓD DO TYŁU 1
127 DAWID TKACZYK METAL UNITED 1
128 DANIEL LESZCZYK METAL UNITED 1
129 ALEKSANDER DUCH METAL UNITED 1
130 MARCIN RUSIECKI METAL UNITED 1
131 MICHAŁ JAMROŻY KTG ŚLĄSK 1
132 DAWID ŚWINIARSKI KTG ŚLĄSK 1
133 MIROSŁAW WOJTAS IN PLUS TEAM 1
134 ANDRZEJ DZIUBOSZ IN PLUS TEAM 1
135 WOJCIECH WARMIŃSKI IF-ZEN TEAM 1
136 BARTOSZ GŁOGOWSKI IF-ZEN TEAM 1
137 TOMASZ PIECH IF-ZEN TEAM 1
138 JANUSZ DWISLA HALDEX 1
139 ARKADIUSZ KULIŚ HALDEX 1
140 MARIUSZ HOFFMANN HALDEX 1
141 STEFAN WIECZOREK HALDEX 1
142 MATEUSZ SORENBERG FORD NOWY DWÓR BYTOM 1
143 JAKUB ŻAK FORD NOWY DWÓR BYTOM 1
144 DAWID PARUZEL FORD NOWY DWÓR BYTOM 1
145 ADAM CAPUTA FORD NOWY DWÓR BYTOM 1
146 PIOTR HAJDA FC PASTISZ 1
147 ADAM HOPPE FC PASTISZ 1
148 JOACHIM WRODARCZYK DP FIRIPACZI 1
149 RAFAŁ STACHERA DP FIRIPACZI 1
150 BARTOSZ GAWEŁ CZARNA LAGA 1
151 TOMASZ MICHALSKI C2 TEAM 1
152 ŁUKASZ SUDER C2 TEAM 1
153 DOMINIK MICHALIK BRONKS BOYS 1
154 ROBERT KUNA BRONKS BOYS 1
155 JAN PARUZEL BAD BOYS 1
156 KAROL HAIDA BAD BOYS 1
157 MAREK BUSZKA BAD BOYS 1
158 PIOTR OLSZOK BAD BOYS 1
159 PIOTR PARUZEL BAD BOYS 1
160 ARTUR KOWALEWSKI BAD BOYS 1
161 MATEUSZ SOWIŃSKI AA TEAM 1
162 MARCIN PIETRYGA AA TEAM 1
163 DOMINIK BUKSA AA TEAM 1
164 TOMASZ TOMCZYK IF-ZEN TEAM 1
165 SŁAWOMIR KASPRZYCKI IN PLUS TEAM 1