Grupy

Miejsce GRUPA - A m z r p bramki b pkt
1 FC Waldki-Umbriaga 3 2 1 0 14 7 7 7
2 Panawit Team 3 1 1 1 12 10 2 4
3 Zmarnowane talenty 3 2 0 1 15 26 -11 3
4 Stroszek 3 1 0 2 16 14 2 0
                   
Miejsce GRUPA - B m z r p bramki b pkt
1 United Masbit 2 2 0 0 12 7 5 6
2 Keine Grenzen 2 1 0 1 9 5 4 3
3 F.C JoRdan Team 2 0 0 2 3 12 -9 0
                   
Miejsce GRUPA - C m z r p bramki b pkt
1 S"hill"s Elite 2 1 1 0 9 3 6 4
2 CMB CEVAHIR 2 1 1 0 8 3 5 4
3 Lej mi pół 2 0 0 2 4 15 -11 0
                   
Miejsce GRUPA - D m z r p bramki b pkt
1 Podwórkowe Asy 2 2 0 0 13 5 8 6
2 Bravia 2 1 0 1 10 7 3 3
3 Vitor 2 0 0 2 3 14 -11 0

 

Składy drużyn

GRUPA A
ZMARNOWANE TALENTY   STROSZEK
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 GLIWA ADAM     1 SZASTOK MAREK 2
2 ZIMNY ŁUKASZ 1   2 WAROT KRZYSZTOF  
3 CZAJA KAROL 6   3 BIL ROBERT 4
4 CAŁKA MATEUSZ     4 FROELICH MARIUSZ 2
5 STRZELCZYK MATEUSZ 1   5 WRÓBLEWSKI TOMASZ  
6 WAWRZYNOSEK PATRYK 6   6 CHĘCIŃSKI TOMASZ  
7 HAJDA PIOTR 1   7 ZAKRZEWSKI SŁAWOMIR 6
8 GUZ PATRYK     8 GAŁĘZIOK ADRIAN  
9 KONOPKA WOJCIECH     9 CWOJDZIŃSKI ADRIAN  
10 POŚPIECH MIROSŁAW     10 FREJ MARCIN  
11 KOWALCZYK MAREK     11 WYPYCH ADRIAN 2
12 TOBÓR KRZYSZTOF     12 SEWIOŁO KRZYSZTOF  
  15     16
PANAWIT TEAM   FC WALDKI & UMBRIAGA
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 SMYCZEK TOMASZ 3   1 CHOJNACKI WALDEMAR  
2 SMYCZEK MARCIN 1   2 CHOJNACKI TOMASZ 1
3 PASEK ARTUR 3   3 ŻYŁA ARKADIUSZ 3
4 MALOK SZYMON 1   4 BOSOWSKI ARKADIUSZ  
5 WAGNER ŁUKASZ 10   5 CIESZYŃSKI DARIUSZ 1
6 SKALSKI PIOTR 4   6 KOŁODZIEJ MARCIN 2
7 BREWKO MACIEJ     7 BOK RYSZARD 3
8 WOLICKI BARTŁOMIEJ 1   8 WĄSIAK ARTUR 1
9 NOCUN PATRYK 1   9 SIEJAK JAROSŁAW  
10 DEMBIŃSKI SEBASTIAN     10 HARWIG KRZYSZTOF  
11 PATRYK     11 WYSYPOŁ DARIUSZ  
12 MODRZYK TOMASZ     12 HAJDA DAWID 2
    24       13
GRUPA B
Keine Grenzen   F.C. JoRdan Team
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 DENYS KAMIL 5   1 NIEWIAROWSKI ARTUR  
2 KORZENIOWSKI PAWEŁ     2 FLISEK PAWEŁ  
3 PIECH TOMASZ 1   3 MARKIEWICZ JAKUB 1
4 LOSKOT MARCIN     4 ZORYCHTA RAFAŁ 1
5 MAKOWSKI GRZEGORZ 1   5 GUTKOWSKI MARCIN 1
6 BUJOCZEK MARIUSZ 3   6 SZLACHETKA ADAM  
7 HORZELA ADAM 4   7 ŚWIĄTKOWSKI SEBASTIAN  
8 MICHALSSKI TOMASZ 1   8 WITUCKI BŁAŻEJ  
9 BACIK TOMASZ     9 WAWRZYN DAMIAN  
10 KULTYS ADAM     10 ZIMOŃ DOMINIK  
11 STASICZEK TOMASZ     11 BŁASZCZYK DANIEL  
12 WIENCZEK MICHAŁ 1   12 WITUCKI MICHAŁ  
  16     3
UNITED MASBIT    
L.p. Nazwisko i Imię Bramki        
1 WOJTAS MIROSŁAW 2        
2 WOJTAS ADRIAN 4        
3 SKUPIEŃ ZDZISŁAW          
4 LATACZ PIOTR          
5 WYLĘŻEK BARTŁOMIEJ          
6 KRUSZ ANDRZEJ          
7 ZIELIŃSKI ŁUKASZ          
8 JENDRYSIK DAWID 3        
9 BULA MATEUSZ 1        
10 LAMLA KAMIL 2        
11 SOŁODUCHA PAWEŁ          
12 OGAZA MATEUSZ 3        
    15        
GRUPA C
CMB CEVAHIR   LEJ MI PÓŁ
L.p. Nazwisko i Imię     L.p. Nazwisko i Imię  
1 DUDNICZEK DANIEL     1 SIDORSKI PAWEŁ 2
2 GWIAŹDZIŃSKI MARCIN 2   2 WSZOŁEK PATRYK 1
3 KASPEREK WOJCIECH 1   3 WIŚNIEWSKI PATRYK  
4 BOŻEK ADAM 1   4 ŚWIĄTCZAK MARIUSZ  
5 SKIBA SEBASTIAN 1   5 GÓNY ADAM  
6 ZIHIYENKULOV SABIT 4   6 SKOCZYLAS ADAM  
7 SIKORA RAFAŁ 2   7 ZWOLAK ADRIAN  
8 MELICKI RAFAŁ 4   8 KOŁODZIEJ DANIEL  
9 MAREK RAFAŁ     9 PROLIK BARTŁOMIEJ  
10 KWIATKOWSKI MATEUSZ 6   10 GAŁAŻEWSKI MATEUSZ 1
11 PUDZIANOWSKI ŁUKASZ     11 JENDRYSIK ADAM  
12 GUNCIK TOMASZ 1   12    
  22     4
S'HILL'S ELITE    
L.p. Nazwisko i Imię Bramki        
1 TASZEK ROBERT 6        
2 RAFALSKI WOJCIECH 2        
3 SOWIŃSKI PIOTR          
4 POROŻYŃSKI ALEKSANDER          
5 ILNICKI WOJCIECH          
6 KOŚCIELNY ADAM          
7 RZĄDKOWSKI GRZEGORZ 1        
8 KAŃTOCH TOMASZ          
9 SKIBA ŁUKASZ          
10 ZEJER TOMASZ 6        
11 HAJDA STANISŁAW 1        
12 GAŚ MATEUSZ          
    16        
GRUPA D
VITOR   BRAVIA
L.p. Nazwisko i Imię Bramki   L.p. Nazwisko i Imię Bramki
1 MAZUR DARIUSZ     1 OSOBA ADAM 1
2 SOSINKA MICHAŁ     2 PODLEJSKI JAKUB  
3 OCHMAN PAWEŁ     3 NESTIORUK RAFAŁ  
4 MZYK MARCIN     4 HERNIK GRZEGORZ 2
5 PAWEŁKIEWICZ MAREK 1   5 INDYKA MATEUSZ 3
6 MÜLLER MACIEJ     6 DUDA KAMIL 4
7 BADURA SZYMON 2   7 SKIBA MATEUSZ 1
8 OLEKSIK JAKUB     8 ADAMCZYK MICHAŁ  
9 ZIAJA ADAM     9 BEDNARCZYK KAMIL 1
10 TOKARZ TOMASZ     10 GLEBA ADAM  
11 PAWEŁKIEWICZ BOGDAN     11 WACHLARZ ARKADIUSZ  
12 ZEMLA DAWID     12 SKLAREK ŁUKASZ  
  3     12
PODWÓRKOWE ASY    
L.p. Nazwisko i Imię Bramki        
1 KRAJEWSKI MICHAŁ 3        
2 ŻUK MARCIN 1        
3 STOLARCZYK ŁUKASZ          
4 LUBOS PIOTR 4        
5 MOL SEBASTIAN 1        
6 GAŁA WOJCIECH          
7 NOWROT RAFAŁ          
8 PIETRYGA PIOTR          
9 DĄBROWSKI MARIUSZ 1        
10 GRZEBELUS JACEK 1        
11 WIKAREK ADAM 4        
12 WÓJCIK DOMINIK          
    15